Sprawdź, którą gąbkę do makijażu warto wybrać

W kosmetyczce każdej kobiety, która ceni sobie wygodę oraz trwały makijaż, powinna znaleźć się gąbka do makijażu dobrej jakości. Dzięki niej można komfortowo wykonać makijaż i uzyskać dużo lepsze efekty. Chcesz spróbować? Gąbka do makijażu ranking, to coś co może Ci się przydać. Zapraszamy do lektury.

Ranking gąbek do makijażu

Oto produkty, na które warto zwrócić uwagę:

  1. Klasyczne jajko – jej kształt przypomina łezkę lub wspomniane jajko. Jest to podstawowa wersja gąbki, która cieszy się dużą popularnością. Dużym atutem tego produktu jest zwężenie w górnej części, dzięki czemu można dotrzeć do wszystkich zakamarków i wykonać perfekcyjny makijaż. Boczne części gąbki doskonale sprawdzą się w nakładaniu sypkiego pudru.
  2. Gąbka ze ściętą ścianką – wygląda podobnie jak klasyczne jajo, ale jeden z boków gąbki jest ścięty. Dzięki temu można szybko i wygodnie malować większe partie twarzy. Jeśli lubisz technikę bakingu, ta gąbka sprawdzi się doskonale.
  3. Gąbeczka w wersji mini – warto mieć ją w swojej kosmetyczce, aby móc dokonać szybkich poprawek w makijażu. Przyda się także podczas podróży, gdy w bagażu nie ma zbyt dużo wolnego miejsca.
  4. Gąbka stożek – sprawdzi się w nakładaniu kryjących podkładów, które należy dla lepszego efektu porządnie wtłoczyć w skórę. Taka gąbka to także dobry sposób na wygodne, szybkie i precyzyjne nałożenie różu na policzki.

Istnieje wiele rodzajów gąbek do makijażu, a dokonując wyboru należy zastanowić się nad swoimi oczekiwaniamii potrzebami. Jeśli odpowiesz sobie na to pytanie, będziesz wiedziała, który rodzaj gąbeczki do makijażu sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej. Gąbki do makijażu znajdziesz w każdej drogerii stacjonarnej, a także w drogeriach internetowych. Nie jest to droga inwestycja, warto ją poczynić, aby cieszyć się idealnym makijażem i komfortem podczas jego wykonywania. Pamiętaj, aby utrzymywać czystość blendera. Nieczyszczone akcesoria to źródło bakterii, które mogą powodować niedoskonałości na skórze.

 

Dodaj komentarz